خانه / بازاریابی٬تبلیغات٬فروش / دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)

دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)

فلسفه شکل‌گیری عصرانه خوشه‌های گندم

در یک بعدازظهر پاییزی مهرماه سال ۱۳۹۶ در حال برنامه‌ریزی و بررسی سازمان خود در دو سال گذشته بودیم و چالش‌ها و دستاوردهای خود را مرور می‌کردیم. همه نتایجی که به‌دست آورده بودیم، حاصل بذر اقدام‌های کوچکی بودند که درگذشته انجام داده بوده بودیم و این باعث شده بوده تا با افراد و مشتریانی که هم دغدغه ما بودند آشنا شویم و به آن‌ها خدمت کنیم. آن‌ها هم مثل ما دغدغه رشد داشتند و هیچ‌چیزی به‌اندازه این به ما انرژی و انگیزه نمی‌داد. تصمیم گرفتیم تا این دغدغه و همفکرهای زیبا را در مراسمی مشترک و تنها به جهت تقدیر از آنانی که به ما اعتماد کرده‌اند، به اشتراک بگذاریم. ما اسم این هم‌نشینی را شب خوشه‌های گندم گذاشتیم، چراکه هرکدام از افرادی که در این گردهمایی حضور داشتند به‌نوعی خود عامل برکت در کسب‌وکار خودشان، زندگی کارمندانشان، جامعه مشتریانشان و ما (۱۲۸تی‌ها) بوده‌اند.

اولین عصرانه خوشه‌های گندم در تاریخ ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ باحضور مدیران برتر و موضوع نوآفرینی تجارت‌وکسب‌وکار برگزار شد و مهندس ایرج حسابی (رییس بنیاد علمی فرهنگی پروفسور محمود حسابی )مهمان ویژه این برنامه بود.


گزارش تصویری شب اول خوشه‌های گندم

دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد)

همه ما هنگام تحویل سال نو به خودمان قول می‌دهیم که سالی پر از تلاش برای رسیدن به هدف‌ها و برنامه‌های از پیش تعیین‌شده داشته باشیم ولی تجربه ثابت کرده چند روزی که از تحویل سال می‌گذرد و مشکلات اقتصادی، خانوادگی و حتی اجتماعی به وجود می‌آید یادمان می‌رود که چه قول‌هایی به خودمان داده‌ایم فقط می‌خواهیم این مشکل را رد کنیم. چه بسیار کارآفرین‌هایی هستند که از اوضاع اقتصادی خسته شده و به دنبال تعطیل کردن بخشی از کسب‌وکار خود هستند، ولی در این بین افرادی هستند که باوجود شرایط سخت از هدف‌هایی که برای خود داشتند کوتاه نیامدند و تلاش کردند تا از دل مشکلات مسیری بسازند.این داستان زندگی فریبا معصومی یکی از این افراد است، او که به صورت مادرزادی دارای نقص حرکتی است و باوجود نبود امکانات و ناتوانی جسمی دست از تلاش برنداشته و بااراده قوی خود توانست هنرهای دستی را بیاموزد و از این راه علاوه بر کسب درآمد شرایطی را فراهم کند که عده‌ای در کنار او به درآمد برسند. این دختر هنرمند باهنر خود توانست برای پدر و مادر خود خانه بسازد. وقتی از او می‌پرسید بزرگ‌ترین خواسته‌ای که از مردم دارد چیست؟ می‌گوید دلش می‌خواهد همه بیایند و کارهایش را ببینند. نه به این دلیل که بتواند آنها را بفروشد بلکه به این خاطر که متوجه شوند وقتی کسی مانند فریبا با چنین وضعیت جسمی می‌تواند چنین کارهایی انجام دهد آنها هم می‌توانند کارهای بزرگ‌تر از فریبا انجام دهند. فیلم کوتاه زیر را جهت آشنایی با این انسان فرهیخته و توانمند ببینید:

 

 

این یک برنامه خصوصی است ویژه:

مشتریان معزز آژانس تبلیغات ۱۲۸ در طول ۱۸ سال گذشته

و دانش‌آموختگانی که در کلیه دوره‌های آموزشی حسین طاهری حضور داشته‌اند.

کلیه این عزیزان میهمان افتخاری این عصرانه خواهند بود


برنامه دومین عصرانه خوشه‌های گندم

  • سخنرانی حسین طاهری با موضوع (چگونه یک سال متفاوت برای کسب‌وکار خود بسازیم؟)
  • سخنرانی مهمان برنامه فریبا معصومی
  • پذیرایی میان‌وعده

۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۷ در سالن چشم‌انداز هتل کوثر اصفهان

 


ظرفیت تکمیل شد!

منتظر دیدار شما در این شب خاطره‌انگیز هستیم.

 

نوشته دومین عصرانه خوشه‌های گندم (ظرفیت تکمیل شد) اولین بار در حسین طاهری. پدیدار شد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

ششمین همایش مدیران الماسی

ششمین گردهمایی مدیران الماسی با موضوع ایده‌های سودآور و راهکارهای توسعه کسب و کار آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *